Wielkopolski Związek Tenisowy

                       61-361 Poznań ul. Starołęcka 36

                                             Tel.   607 115 618           Nip : 779-21-91-053

E-maile : panpy@poczta.fm   jacekgasiorek@vp.pl 

                        Konto:85 1090 1362 0000 0001 3617 8407                                                               

Terminarz Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski 2021 r.

Uwagi ogólne: o regulaminie rozgrywek WZT

1. Termin rozgrywek 1.9-30.10.2021

2. Większość rozgrywek prowadzona będzie system pucharowym.

3. Wszystkie mecze rozgrywamy do 2 setów+ ew. 3 set „super tie break”

4. Mecze rozpoczynamy grami pojedynczymi od pierwszych rakiet.

5.Punkty klasyfikacji uzyskują zawodnicy po rozegraniu minimum 1 meczu

6.Piłki na mecze dają gospodarze.

7. Telefony kontaktowe poniżej:

PT Olimpia Poznań – Jakub Morkowski tel. 602 379 996

KKT Kostrzyń – Aleksandra Durska Tejerina tel.531 618 399

KKS Kalisz – Jacek Pietrzak tel. 608 409 487

AZS Poznań – Jacek Muzolf tel. 609 400 442

PKT Pobiedziska – Jacek Durski tel. 664 431 750

Leszno Tenis Klub – Sandra Anders tel. 725 477 604

7. Wyniki meczy proszę podać sms-m tel. 607 115 618

Skrzatki :

Mecz Gospodarze Goście Wynik
1-2 AZS Poznań (32 ) bye
3-4 KKS Kalisz 2 (12 ) PT Olimpia Poznań ( 6 ) 3:0
5-6 PKT Pobiedziska (6 ) AZS Poznań 2        ( 4 ) 2:1
7-8 KKS Kalisz 1 ( 32 ) bye
p. AZS Poznań ( 32 ) KKS Kalisz 2
p KKS Kalisz 1 ( 32 ) PKT Pobiedziska
o 3m
o 1m

Skrzaty

Mecz Gospodarze Goście Wynik
1-2 KKT Kostrzyń ( 72 ) AZS 3 ( 2 ) 3:0
3-4 AZS Poznań 2 ( 16 ) PKT Pobiedziska ( 2 ) 3:0
5-6 AZS Poznań 1 ( 32 ) KKS Kalisz 1 ( 12 )
7-8 PT Olimpia Poznań (34 ) KKS Kalisz 2 (4 ) 3/0
p. f 1 KKT Kostrzyń AZS Poznań 2 3/0
p.f 2 PT Olimpia Poznań
o 3m
o 1m

Młodziczki

Mecz Gospodarze Goście Wynik
1-2 AZS Poznań ( 48 ) bye
3-4 KKS Kalisz 2 ( 10 ) KKT Kostrzyń ( 6 ) 3/0
5-6 Leszno Tenis Klub(12)
PKT Pobiedziska ( 4 ) 3:0
7-8 KKS Kalisz 1 (32 ) bye
p. AZS Poznań ( 48 ) KKS Kalisz 2 0:3
p KKS Kalisz 1 (32 ) Leszno Tenis Klub

1:2

o 3m KKS Kalisz 1 AZS Poznań
o 1m KKS Kalisz 2 Leszno Tenis Klub

Młodzicy :

Mecz Gospodarze Goście Wynik
1-2 AZS Poznań ( 48 ) bye
3-4 Fair Playce    ( 6 )
PT Olimpia 2      (3) 1:2
5-6 PT Olimpia Poznań 1( 6
KKS Kalisz ( 4 ) 3:0
7-8 KKT Kostrzyń ( 48 ) bye
p. AZS Poznań ( 48 )  PT Olimpia 2
p KKT Kostrzyń ( 48 ) PT Olimpia Poznań 1
3:0
o 3m PT Olimpia Poznań
o 1m KKT Kostrzyń

W rozgrywkach skrzatek , skrzatów, młodziczek i młodzików obowiązują następujące zasady :

Gospodarze meczy z większą ilością bonusów

1 runda do 15.09.2021

2 runda do 30.09.2021

finały do 15.10.2021

Kadetki :

KKS Kalisz             (6 )
PKT Pobiedziska  ( 2 )
3:0
PT Olimpia           ( 10 )
 PKT Pobiedziska ( 2 )
PT Olimpia           ( 10 )
KKS Kalisz             ( 6 )

Kadeci :

KKT Kostrzyń 10 (73) PKT Pobiedziska 2
PT Olimpia 10   ( 59 ) PKT Pobiedziska 2
PT Olimpia 10 (59) KKT Kostrzyń 10 (73)

Juniorki :

AZS 1                    ( 8 )
 AZS 2             (  4 )
AZS 2                     ( 4 _
KKT Kostrzyń      ( 2 )
AZS 1                     ( 8  )
KKT Kostrzyń      (  2  )

Juniorzy :

PT Olimpia         (  16 )
AZS                      (  4 )
KKT Kostrzyń     ( 26 )
AZS                       (  4  )
3:0
KKT Kostrzyń     (26  )
PT Olimpia           ( 16 )

2:1

W rozgrywkach kadetek, kadetów,juniorek i juniorow :

Gospodarze meczy z większą ilością bonusów

Pierwsze mecze w grupach do 15.09.2021

Drugie mecze w grupach do 30.09.2021

Trzecie mecze w grupach do 15.10.2021

Składy drużyn :

AZS Poznań

Skrzatki 1:M.Nowak, K.Wierzbowska, K.Mizgajska

Skrzatki 2:I.Błaszczyk, P.Gusakowa, Z.Golińska

Skrzaty 1:M.Łyskawa,A.Slinchenko,F.Chmiel

Skrzaty 2:A.Andrzejewski, G.Chmiel,J.Nusbaum

Skrzaty 3:L.Sańczuk, N.Herczyński, W.Jankowiak

Młodziczki : Z.Janusz,I.Balcerska, B.Łyskawa

Młodzicy : K.Malarecki, K.Rozwadowski,A.Slinchenko

Juniorki 1 :A.Głowacka,M.Kudzin, E.Nowak

Juniorki 2 :R.Dougall,A.Klose,A.Zarańsk

Juniorzy :J,Chęclewski,J.Konklewski, J.Sańczuk

PT Olimpia Poznań

Skrzatki : A.Roszak, M.Staśkowiak

Skrzaty : E.Makieła, B.Drygas, M.Holz, G.Śniegocki

Młodzicy 1 : D.Bartkowiak, B.Barński, A.Karaszewski

Młodzicy 2 : S.Brzostowski,J.Domański

Kadetki : A.Kmiecik, M.Pietraszak, M.Wróbel, A.Skorupska

Kadeci : F.Makieła, M.Domański, O.Czapracki, J.Staśkowiak, A.Karaszewski,

B.Barański, D.Bartkowiak

Juniorzy : M.Pakuła, M.Plenkiewicz, S.Nowak

KKS Kalisz

Skrzatki 1 :B.Wasiela, M.Stefaniak, N.Kliber, N.Kupczyk

Skrzatki 2 : M.Kasymowicz,L.Jędrzejak,M.Nowicka

Skrzaty 1 : S.Łuczak, I.Bartnik,J.Nowak

Skrzaty 2 : B.Błaszczak, J.Gatkowski,A.Nowaczyk

Młodziczki 1: N.Pietrzak, J.Szczerek,G.Wdzięczna

Mlodziczki 2 :G.Stefaniak,A.Panek,M.Błaszczyk

Młodzicy : G.Łuczak, P.Pietrykowski, S.Łuczak

Kadetki : A.Szurgot, G.Wdzięczna, J.Nogala, J.Szczerek

KKT Kostrzyń

Skrzaty : S.Tejerina, F.Waligórski, S.Piechota, A.Tejerina

Młodziczki : P.Zborowska,N.Kuzdrowska, Z.Musiałowska

Młodzicy :I.Tejerina,J.Werbliński,K.Winiarczyk, J.Furmanek,J.Zbierański,

S.Tejerina

Kadeci: M.Bajołek, J.Wilkoński, I.Tejerina

Juniorki : J.Stefańska, R.Kokocha

Juniorzy : A.Stasiak, M.Bajołek

Leszno Tenis Klub

Młodziczki ; P.Isakova, M.Mrozkowiak

PKT Pobiedziska

Skrzatki : A.Bajerlein, B.Zaprzałka, L.Łata

Skrzaty : W.Berndt,K.Kaczmarek,J.Niewczyk, S.Kania, L.Piwowarczyk

Młodziczki : A.Rękoś, A.Bajerlein, W.Kania, B.Zaprzałka

Kadetki : P.Milecka, A.Jaskóla, A.Rękoś,

Kadeci : F.Chmielewski, K.Krystkiewicz.

 

Fair Playce

Młodzicy: A.Gajewski,J.Urban,W.Wysoczański

 

                                                 Sędzia Rozgrywek WZT

                                                   Kazimierz Piber

                                                    Tel. 607 115 618